Leiding

Ieder jaar vertrekt er wel een paar leiding maar gelukkig zijn er ook altijd een groep sterke aspi's die niet kunnen wachten om zelf leiding te zijn. Dit jaar hebben we 5 nieuwe leiding die we we met open armen ontvangen

Reine
+32 474 35 42 43
reine@chirobokrijk.be

Felix
+32 468 19 15 74
felix@chirobokrijk.be

Stiene
+32 472 04 20 99
stiene@chirobokrijk.be

Jules
+32 470 01 50 32
jules@chirobokrijk.be

Kobe
+32 496 77 48 98
kobe@chirobokrijk.be

en leiding die dit jaar gewoon verder doen

Aron
+32 496 87 73 23
aron@chirobokrijk.be

Jeroen
+32 495 87 86 76
jeroen@chirobokrijk.be

Sofie
+32 471 13 42 14
sofie@chirobokrijk.be

Tom M.
+32 474 02 91 71
tomm@chirobokrijk.be

Elise
+32 472 09 26 70
elise@chirobokrijk.be

Janneau
+32 489 77 14 79
janneau@chirobokrijk.be

Tom B.
+32 474 10 34 66
tomb@chirobokrijk.be

Silke
+32 475 24 54 36
silke@chirobokrijk.be

Charlotte
+32 489 34 05 92
charlotteg@chirobokrijk.be

Gaëlle
+32 472 35 69 36
gaelle@chirobokrijk.be

Lis
+32 497 21 46 11
lis@chirobokrijk.be

Stijn
+32 476 50 66 23
stijn@chirobokrijk.be

Thibo
+32 478 02 02 37
thibo@chirobokrijk.be