Leiding

Sloeber - Speelclub - Rakwi - Tito - Keti - Aspi

Leiding Chiro Bokrijk

Sloeberleiding (1ste, 2de studiejaar)

 Marie Van Oosterwyck
0471/24.49.09
marie@chirobokrijk.be

Thibo Rerren
0478/02.02.37
thibo@chirobokrijk.be

Michiel Wijnants
0471/45.36.85
michiel@chirobokrijk.be

Speelclubleiding (3de, 4de studiejaar)

Gaëlle Wouters
0472/35.69.36
gaelle@chirobokrijk.be

Jeroen Debrock
0495/87.86.76
jeroen@chirobokrijk.be

Aron Marguillier
0496/87.73.23
aron@chirobokrijk.be

Rakwileiding (5de, 6de studiejaar)

Bruno Debrock
0495/72.89.87
bruno@chirobokrijk.be

Lis Haex
0497/21.46.11
lis@chirobokrijk.be

Tom Broux
0474/10.34.66
tomb@chirobokrijk.be

Titoleiding (1ste, 2de middelbaar)

Daniel Oimann
0483/66.11.54
daniel@chirobokrijk.be

Tosca Todde
0496/08.29.10
tosca@chirobokrijk.be

Ketileiding (3de, 4de middelbaar)

Cédric Louwette
0494/84.34.70
cedric@chirobokrijk.be

Lars Bulen
0478/95.87.35
lars@chirobokrijk.be

Aspileiding (5de middelbaar)

Tom Martens
0474/02.91.71
tomm@chirobokrijk.be

Heleen Vandrereyt
+32 493/50.22.42
heleen@chirobokrijk.be