Leiding

Sloeber - Speelclub - Rakwi - Tito - Keti - Aspi

Leiding Chiro Bokrijk

Sloeberleiding (1ste, 2de studiejaar)

 Marie Van Oosterwyck
Dilikensweier 18, 3600 Genk
0471/24.49.09
marie@chirobokrijk.be

Thibo Rerren
Vossenbergstraat 112, 3500 Hasselt
0478/02.02.37
thibo@chirobokrijk.be

Michiel Wijnants
Dr. Loriersstraat 34, 3600 Genk
0471/45.36.85
michiel@chirobokrijk.be

Speelclubleiding (3de, 4de studiejaar)

Gaëlle Wouters
Peerdsdiefweier 15, 3600 Genk
0472/35.69.36
gaelle@chirobokrijk.be

Jeroen Debrock
Vossenbergstraat 103, 3500 Hasselt
0495/87.86.76
jeroen@chirobokrijk.be

Aron Marguillier
Poreistraat 1 bus A, 3600 Genk
0496/87.73.23
aron@chirobokrijk.be

Rakwileiding (5de, 6de studiejaar)

Bruno Debrock
Vossenbergstraat 103, 3500 Hasselt
0495/72.89.87
bruno@chirobokrijk.be

Lis Haex
Kneippstraat 102, 3600 Genk
0497/21.46.11
lis@chirobokrijk.be

Tom Broux
Peerdsdiefweier 30, 3600 Genk
0474/10.34.66
tomb@chirobokrijk.be

Titoleiding (1ste, 2de middelbaar)

Daniel Oimann
Kneippstraat 89, 3600 Genk
0483/66.11.54
daniel@chirobokrijk.be

Tosca Todde
Moleneindeweg 50, 3520 Zonhoven
0496/08.29.10
tosca@chirobokrijk.be

Ketileiding (3de, 4de middelbaar)

Cédric Louwette
Roxweier 2, 3600 Genk
0494/84.34.70
cedric@chirobokrijk.be

Lars Bulen
Alfons Jeurissenstraat 171, 3590 Diepenbeek
0478/95.87.35
lars@chirobokrijk.be

Aspileiding (5de middelbaar)

Tom Martens
Huiskensweier 29, 3600 Genk
0474/02.91.71
tomm@chirobokrijk.be

Heleen Vandrereyt
Hasseltweg 417, 3600 Genk
+32 493/50.22.42
heleen@chirobokrijk.be