Leiding

Sloeberleiding (1ste, 2de studiejaar)

Michiel
+32 471 45 36 85
michiel@chirobokrijk.be

Jeroen
+32 495 87 86 76
jeroen@chirobokrijk.be

Sofie
+32 471 13 42 14
sofie@chirobokrijk.be

Speelclubleiding (3de, 4de studiejaar)

Tom
+32 474 02 91 71
tomm@chirobokrijk.be

Elise
+32 472 09 26 70
elise@chirobokrijk.be

Julie
+32 484 28 53 89
julie@chirobokrijk.be

Janneau
+32 489 77 14 79
janneau@chirobokrijk.be

Rakwileiding (5de, 6de studiejaar)

Aron
+32 496 87 73 23
aron@chirobokrijk.be

Silke
+32 475 24 54 36
silke@chirobokrijk.be

Charlotte
+32 489 34 05 92
charlotteg@chirobokrijk.be

Titoleiding (1ste, 2de middelbaar)

Gaëlle
+32 472 35 69 36
gaelle@chirobokrijk.be

Lis
+32 497 21 46 11
lis@chirobokrijk.be

Stijn
+32 476 50 66 23
stijn@chirobokrijk.be

Ketileiding (3de, 4de middelbaar)

Tom
+32 474 10 34 66
tomb@chirobokrijk.be

Bruno
+32 495 72 89 87
bruno@chirobokrijk.be

Marie
+32 471 24 49 09
marie@chirobokrijk.be

Aspileiding (5de middelbaar)

Thibo
+32 478 02 02 37
thibo@chirobokrijk.be

Lars
+32 478 95 87 35
lars@chirobokrijk.be